Kati, SBP silmapadi

Silmapadja mõnus raskus ja kattematerjali siidine puudutus leevendasid mu stressipeavalu peaaegu koheselt. Aitäh suurepärase toote eest!

Elo, SBP siidist hea une padi

Mul nats võttis ikka aega, et selle padjaga harjuda. Mitmetel päevadel hülgasin ta ja järgmisel õhtul jälle proovisin uuesti temaga sõbruneda. Nüüdseks on sõprus igavene! Super tore toode!

Kätrin, siidist näomask

See mask on tõesti väga kerge ja õhuline ning hingamine läbi selle on väga lihtne.  Soovitan kõigil proovida!

Kristiine, SBP silmapadi

Pärast pikka tööpäeva kontori arvuti taga on nii mõnus see silmadele paigutada. Jahutab mõnusalt. Tunned, kuidas silmad lõdvestuvad. Ja õhtul uinumiseks on see padi ka hea - pimendava efektiga.

Karen, SBP siidist näomask

Tellitud siidist maskid on väga ilusad ja mugavad, oleks hea kui oleks metallist ninaklamber ka aga ilma selleta hoiab ka hästi. Väga rahul, Aitäh:)

Mari-Liis, SBP silmapadi

Kui õhtul magama ei suutnud jääda, siis silmapadja jahedus ja raskus aitasid ime hästi magama jääda. Mõned päevad hiljem proovisin migreeniga ja oli väga rahustava toimega. Valu ära ei võtnud, aga leevendas pingeid küll.

Gert, SBP näomask, silmamask, silmapadi, siidist padjapüür, sooja-külmapadi

Kõige lemmikumad nendest toodetest on silmapadi ja sooja-külmapadi. Silmapatja kasutan migreenide korral. Panen selle veidikeseks kilekoti sees sügavkülma, et saada padjale juurde veel enam jahedust. Sooja-külmapatja kasutan jahedamal ajal, kui soojendan seda mikrolaineahjus 1.5 minutit. On aidanud ka kõhuvalusid leevendada. Siidist padjapüür on ülimalt pehme. Näomask on hingav ja samuti väga pehme. Ei tekida allergilisi reaktsioone ja punetust.

Gertu, SBP kõik tooted

On olemas kõik tooted. Näomask on tõsiselt pehme ja hingav, ei tekita nahale punetust. Silmamaski on hea kasutada pikemal auto-bussisõidul, hoiab hästi pimedust ning on samuti pehme naha vastas. Silmapatja kasutan õhtuti magama jäämiseks, kuna ei suuda magada, kui kuskilt valgust peale paistab. Mõnusalt hoiab täpselt minu näo kontuuridega. Siidist hea une padi näeb selline naljakas välja, aga tegelikult on väga mugav - küllili magades ei ole miskit nina ees ega takista hingamist. Olen märganud ka unekvaliteedi paranemist. Siidist padjapüür on mul öödeks, kui tunnen, et tahaks aeg-ajalt ikka tavapadjal samuti magada. Scrunchiet on mõnus kasutada kas käevõruna või patsikummina. See on nii pehme ja ilus!

Ülle, SBP siidist hea une padi ja silmapadi

Ostsin ilupadja ja silmapadja ja olen mõlemaga väga rahul. Olen 2 aastat palju öösiti lapsega üleval olnud ja mul on siiralt kahju, et seda patja enne ei avastanud. Kahjuks oli unetus ja vale padi mulle 2 aastaga jätnud kingituseks palju kortse. Käisin väikesel protseduuril ja peale seda hakkasin otsima variante, kuidas magamiskortse minimaliseerida. Ilupadi on nii mugav, et ma reaalselt pole nii mugavalt maganud kaua-kaua. Kui varem vähkresin öösel palju, siis selle padjaga kuidagi tuleb sügavam uni. Hommikul olen puhanum ja mitte koledam, kui õhtul magama minnes :). Silmapatja kasutan hommikul, kui on veidi aega olla ja niisama puhates. SUUR TÄNU!! SOOVITAN TÄIEGA!!!

Krista, SBP näomask

Mulle see mask sobib. Hea on hingata ja nahale hea.

Madli, SBP silmapadi ja näomask

Silmapadi on ikka niiniinii hea! Põõnasin terve lennu sellega! Ja näomask on ainus mask, millega reaalselt hingata ka saan.

Merlin, SBP näomask

Üli mugavad on ees ja reaalselt lasevad hingata ka! Suur aitäh!

+372 51 88 474

  • Swedbank
  • LHV
  • Omniva
  • Itella Smartpost
  • DPD

©2020 by Sleeping Beauty Pillow