SBP Silmapadi. Pärast pikka tööpäeva kontori arvuti taga on nii mõnus see silmadele paigutada. Jahutab mõnusalt. Tunned, kuidas silmad lõdvestuvad. Ja õhtul uinumiseks on see padi ka hea - pimendava efektiga.

- Kristiine

Ostsin ilupadja ja silmapadja ja olen mõlemaga väga rahul. Olen 2 aastat palju öösiti lapsega üleval olnud ja mul on siiralt kahju, et seda patja enne ei avastanud. Kahjuks oli unetus ja vale padi mulle 2 aastaga jätnud kingituseks palju kortse. Käisin väikesel protseduuril ja peale seda hakkasin otsima variante, kuidas magamiskortse minimaliseerida. Ilupadi on nii mugav, et ma reaalselt pole nii mugavalt maganud kaua-kaua. Kui varem vähkresin öösel palju, siis selle padjaga kuidagi tuleb sügavam uni. Hommikul olen puhanum ja mitte koledam, kui õhtul magama minnes :). Silmapatja kasutan hommikul, kui on veidi aega olla ja niisama puhates. SUUR TÄNU!! SOOVITAN TÄIEGA!!!

- Ülle

Kui õhtul magama ei suutnud jääda, siis silmapadja jahedus ja raskus aitasid ime hästi magama jääda. Mõned päevad hiljem proovisin migreeniga ja oli väga rahustava toimega. Valu ära ei võtnud, aga leevendas pingeid küll.

- Mari-Liis

Silmapadja mõnus raskus ja kattematerjali siidine puudutus leevendasid mu stressipeavalu peaaegu koheselt. Aitäh suurepärase toote eest! // The pleasant weight and the silky touch of the eye pillow relieved my stress headache almost immediately. Thank you for this awesome product!

- Kati

IMG_2518.JPG

Mul nats võttis ikka aega, et selle padjaga harjuda. Mitmetel päevadel hülgasin ta ja järgmisel õhtul jälle proovisin uuesti temaga sõbruneda. Nüüdseks sõprus igavene! Super tore toode!

- Elo

+372 51 88 474

©2019 by Sleeping Beauty Pillow. Proudly created with Wix.com