top of page

SBP Sooja-külmapadi

Puuvillane sooja-külmapadi linaseemnetega!

Tootetutvustus

Vajad rahustavat leevendust valule?

SBP sooja-külmapadi  on looduslike linaseemnete ja lavendliõisikutega täidetud padjake, mis aitab leevendada valu. See on omanäoline sektoriteks jagatud puuvillaga kaetud padjake, mille ümber on eemaldatav siidist, puuvillast või linasest välimine kate. Linaseemned sisaldavad 40% õli ning on seetõttu suurepärased soojuse ning ühtlase temperatuuri jaotumise hoidmisel.  

Millal SBP sooja-külmapadi leevendust pakub?

Soojaravis aitab padi mittepõletikulise kroonilise valu vähendamisel, lihasvalu või lihaspingete, stressi leevendamiseks.

Külmaravis aitab padi tursete ja hematoomide vähendamiseks, valu leevendamiseks, palaviku alandamiseks.

Värv: punane, roosa, hall, originaal, tume, šampanja

 

Kasutamisjuhend

Soojaraviks tuleb padi asetada mikrolaineahju ning soojendada täisvõimsusel max 2 minutit (soovitavalt 1,5 min). Peale soojendamist lase padjal 30-60 sekundit jahtuda ning seejärel. Asetage padi leevendust vajavasse kohta (kõht, turi, selg, põlv), mille tulemusena jaotuvad soojad linaseemned õigetesse piirkondadesse ning aitavad leevendada valu. Peale mikrolaineahjus soojendamist seisab padi soojana umbes 20 minutit, mis on täpselt sobiv aeg üheks leevendusseansiks.

Külmaravis kasutamiseks hoia padjakest külmkapis või sügavkülmikus ning aseta seejärel leevendust vajavasse piirkonda. Hoia kuni külma mõju kaob.

SBP sooja-külmapadi  on pakendatud eraldi kotikesse, millega on seda mugav kaasa võtta.

Hooldus

Katteriie on eemaldatav ja seda võib pesta käsitsi sooja veega.

Tehnilised täpsustused

Materjal: siid/puuvill/linas.

Täidis: looduslikud linaseemned, lavendliõisikud.

 

Päritoluriik

Käsitsi valmistatud Eestis, Saaremaal.

SBP Sooja-külmapadi: Feature
bottom of page