top of page

Siidist scrunchie - mis selles nii erilist on?

Sleeping Beauty Pillowis oleme kirglitud kõigist siidiga seotud asjadest. Pole vahet kas tegu on ülimalt väikese tootega nagu selleks on patsikumm või miskit suuremat nagu padjapüür. Suure osa ajast proovime panustada ning edasi anda oma teadmisi siidist ja selle kasulikkusest. Lisaks suurepärastele padjapüüridele, suurepäraseks juustele ja nahale ning üldisele heaolule, on siid suurepärane kangas, mis suurendab iga juuksetüübi tervist ja ilu. Magamine meie siidist padjapüüridel minimeerib pusasid ning hoiab ära juuste murdumise, taastab juustele niiskuse ja kaitseb õrnu juukseid kasvamisel. Päris siid oli kunagi ilutööstuses vaid siseringi saladus, kuid nüüd on siid kindlasti peavoolu läinud ja igal pool tootmises üsnagi populaarseks saanud.


Kõige parem on muidugi see, et oma juustele siidise ilu andmiseks ei pea ootama esmalt magamaminekut. Vahetades välja oma tavalised patsikummid SBP siidist scrunchiede vastu hoiab sinu juuksed ööpäevaringselt hellitatud, niisutatud ja ülistiilselt! Scrunchied on ÜLIM juuste aksessuaar, olenemata sellest, kas sa rokid mega lokke, väikest bob-stiilis soengut või mistahes juuksestiili nende vahemikus.

 

1. Siidist scrunchied kaitsevad sinu juukseid

Siidi kaitsvate omaduste mõistmine aitab selgitada, miks peaks siidist scrunchie olema sinu lemmik juuste aksessuaar. Üsna lihtsalt vähendab siid hõõrdumist. Mõtle korra sellele, kui ärkasid viimati pusasid täis peaga, mis enamasti võib juhtuda, kui magad öösiti puuvillast padjapüüril. Puuvillakiud võivad magades juukseid tõmmata ja kiskuda jättes juustele murdekohad, pusad ja lõhenenud otsad. Eriti hull on see siis, kui su juuksetüüp on habras või väga lokkis, sest on eiti altid seda tüüpi kahjustustele. Seevastu su juuksed libisevad praktiliselt hõõrdevabalt üle siidist padjapüüri. Juuksed ei jää kuskile kinni ning padi on juustega väga õrn. Siidist või puuvillast padjapüüri valimisel hätta jäämine ei ole isegi mõeldav.. loe rohkem siidist padjapüürist meie eelmisest postitusest!

Sama kehtib ka juuste aksessuaaride kohta. Traditsioonilised elastsed patsikummid ja isegi puuvillased scrunchied tõmbavad ja murravad sinu juukseid. Nende juustesse panemine, kandmine ja eemaldamine võib olla kahjulik ja isegi valus.. Meie siidist scrunchied on suurepärane alternatiiv, mis jätab sulle vähem haakumisi, vähendab juuste väljatõmbamist ja minimaalselt patsikummijälgi. Neid on saadaval kahes suuruses: suured (paksemate, jämedate, lokkis juuste jaoks) ja väikesed (lühemate, õrnade, peenete juuste jaoks) ja mitmesugustes pilkupüüdvates värvitoonides.


2. Siidist scrunchied sobivad sinu juustele

Rohkem, kui lihtsalt juuksekahjustuste vältimine, on siidist scrunchie juustele tegelikult kasulik! Taaskord võib siidi ainulaadsete omaduste juurde tagasi pöördumine aidata selgitada miks. Siidist padjapüüridest rääkides selgitame, et muudest materjalidest - eriti puuvillast - valmistatud voodipesu võib tegelikult juustele ja nahale mõjuda kuivatavana. Puuvill on taimne materjal ja tuntud oma imavuse poolest; puuvillasel padjapüüril magamine võib su juustele mõjuda vastupidiselt kui palsam. See kuivatamine suurendab otsade lõhenemise ja purunemise tõenäosust veelgi..

Seevastu siid on valgupõhine ja sisaldab elutähtsaid aminohappeid, mis aitavad juustel niiskust säilitada ja kasvu soodustada. Paljusid juuksepalsameid ja salongides protseduurideks vajaminevaid tooteid valmistatakse siidivalgust, mida tuntakse seritsiini nime all. Siidkanga niiskust säilitavad omadused muudavad selle suurepäraseks valikuks nii padjapüüride kui ka aksessuaaride jaoks! Kas teil on lühikesed või pikad juuksed; paksud või peened juuksed; või sirged või lokkis juuksed, on suurepärane idee oma elastsete juuksekummide asendamine siidist scrunchiede komplektiga. Sinu hobusesaba näeb välja imeline ja sa tunned end vapustavalt!


3. Siidist scrunchied on hüpoallergilised ja keskkonnasõbralikud

Siid on midagi enamat kui lihtsalt pehme, ilus ja niisutav. Nagu me eespool juba rääkisime, on siidkiud kaetud seritsiinina tuntud valguga. Seritsiin tõrjub tolmulestasid, mis on peamine allergilise reaktsiooni tekitajatest. Seritsiin muudab siidi ka hallituse, seente ja bakterite suhtes vastupidavaks. See tähendab, et siidkangas on loomupoolest hüpoallergeenne. Lisaks luksuslikule väljanägemisele ja tundele on siidist scrunchied ideaalsed kõigile, kellel on allergia, kuiv peanahk või tundlik nahk.

Kuigi siid on loomulikult hüpoallergeenne ja ei ärrita isegi tundlikku nahka, on oluline olla kindel, et teie ostetud siiditoodetes pole spetsiifilisi saasteaineid. Madala kvaliteediga siid võib sisaldada pestitsiide, väetisi, pleegitajaid, põhjavee jäätmeid ning muid kahjulikke toksiine ja kemikaale. Sleeping Beauty Pillowis vastab meie scrunchiedes ja muudes toodetes kasutatud siidkangas tekstiilitööstuse kõrgeimatele standarditele.

Meie tooted testitud ja garanteeritud, et need ei sisalda kõiki kahjulikke aineid, sealhulgas toksiine ja ärritajaid. See tagab, et siidist aksessuaarid, mida te oma koju toote ja kannate, on ohutud, looduslikud ja tervislikud.


4. Siidist scrunchiesid saab kanda igal ajal ja igal pool

Sleeping Beauty Pillow scrunchied on stiilne aksessuaar, mis sobib suurepäraselt terve päeva kandmiseks ja isegi magamiseks! Sõltumata sellest, kas te magate siidist padjapüüril - ja loodame, et magate! - siidist scrunchie haaramine pärast iluund on nutikas käik kõikidele juuksetüüpidele. See võib kaitsta teie stiili, eriti pärast juuksuriskäiku, jätmata juustele patsikummijälgi ega põhjustades juuste murdumist või hargnemist. Meie siidist scrunchied ei venita ega libise; nad hoiavad teie juukseid ideaalselt ööpäevaringselt paigal. Valige suured (paksemate, jämedate, lokkis juuste jaoks) ja väikesed (lühemate, õrnade, peenete juuste jaoks) ja mitmesugustes pilkupüüdvates värvitoonides. Kõik scrunchied on valmistatud meie toodete ülejäänud siiditükkidest, et miskit raisku ei läheks. Valige oma meeleolu ja stiili jaoks mitmesuguste siidist scrunchiede värvide seast.Sleeping Beauty Pillow on siin ühe lihtsa missiooniga: pakkuda turul kõrgeima kvaliteediga siidist tooteid ja pakkuda neid taskukohase hinnaga. Ja just seda oleme me ka siiani teinud! Kogu tootevalik on 100% siidikangast, mis ei sisalda kemikaale.

Siidist scrunchiede, padjapüüride ja aksessuaaride, sealhulgas unemaskide, hea une padja, sooja-külmapadja, silmapadja ja maskide kohta lisateabe saamiseks külastage meie e-poodi!


Näeme juba järgmisel korral!


-SBP

284 views0 comments
bottom of page