top of page

Leiad meid taaskord Saarelt!

Just, Sa lugesid pealkirjast õigesti!

Oleme taaskord oma imeliste patjadega tulemas Saaremaale! Seekord aga I Land Soundi raames.


Mis see I Land Sound endast üldse ette kujutab? Võtan tutvustava lõigu Facebookis leitud ürituse alt.


Kolmandat järjestikust suve maandub maaliliselt ilusal Illiku laiul elamusfestival I Land Sound. Toome kaunis looduses ja vabas öhustikus kokku parima, mis muusikal, kunstil, ühisel koosviibimisel ja Eestimaa suvel anda on. Üks korralik sööm mereöhku ja praamisöit vötavad eest su maski ning teisel pool kallast leiad üles iseenda.

Saaremaale Illiku laiule jöudes kaob ajaline dimensioon ning iga ärkamine on märgiline. Siin on vördselt ruumi inimese, linnu ja looma jaoks ning indiviidi suuruse defineerib tema südame mööt. Saarel on kombeks kokku hoida ja nii juhtub ka I Land Soundil, kus rikastava sündmuse nimel ühendavad jöud elektroonilise ööelu pioneerid, kunstnikud ja kohalik kogukond. Neli kordumatut päeva ja kustumatu mälestus.


Sel aastal toimub viimasel päeval, 14.juuli, kell 11-16 ka väike laada osa, kust on võimalik leida ka meid!

Olete igati oodatud!


I Land Soundi piletite rohkem infot leiad SIIT.


Lisaks on soovijatele tehtud ka pühapäevane päevapilet, kes näiteks eelnevatel päevadel festivalile pole jõudnud või ei ole raatsinud kalli raha eest passi osta, saab siis pühapäeval samuti festivalist veidi osa. Pühapäevale on sätitud ka palju erinevaid tegevusi - etendused, muusika jne.


Seega - näeme Illikul!!


-SBP

4 views0 comments
bottom of page