top of page
46996602_2262146803998382_79788600668979

Veebilehe privaatsustingimused

RAVANELLE OÜ soovib teha oma kodulehe selle külastajate jaoks nii kergesti kasutatavaks kui võimalik. Selle jaoks on RAVANELLE OÜ-l vaja teada, milliseid erinevaid lehti külastajad kasutavad, milliseid brausereid ehk veebilehitsejaid nad kasutavad ja mil moel nad erinevate veebilehtede vahel liiguvad. Andmete kogumiseks ja analüüsiks on kasutusel tarkvara "Google Analytics", mille poolt kogutava informatsiooni ja analüüsivõimaluste kohta leiate täpsema informatsiooni sellelt aadressilt.

Kui soovite, et Teie külastuse andmeid ei kasutataks selliseks analüüsiks, on Teil võimalik oma brauserit täiendada vastava lisarakendusega, mille leiate siit.

Küpsised (ingl. Cookies) on informatsioon, mille brauser säilitab kasutaja seadmes ja nende eesmärk on säilitada kasutaja isiklikke eelistusi (valitud keel, kasutajatunnus jms). Küpsiste kasutamist on kasutajal võimalik oma brauseris keelata, kuid see võib vähendada kodulehe kasutusmugavust. Küpsiste eluiga kasutaja seadmes on lühike. Üldjuhul on see väiksem kui üks kuu. Kui soovite soovite küpsised keelata või kustutada, saate abi oma brauseri kasutusjuhendist. Kasutajate külastuste andmed on anonüümsed ning ligipääsu neile omab ainult kitsas ring RAVANELLE OÜ töötajaid.

Serverid, mis majutavad meie kodulehte, salvestavad päringute kohta andmeid, mida kasutatakse ainult tehnilistel eesmärkidel tagamaks kodulehe nõuetele vastav toimimine ning vajadusel ka toimunud tõrgete põhjus(t)e leidmiseks. Ligipääsu neile andmetele omavad RAVANELLE OÜ IT töötaja ja serveri majutusteenust pakkuva ettevõtte tehnilised töötajad.

RAVANELLE OÜ veebilehel on võimalik esitada täiendavaid päringuid sisestades selle käigus oma isikuandmed. Neid andmeid kasutatakse ainult vastavalt päringust tulenevale vajadusele.

Kui Teil on ettepanekuid või küsimusi oma isikuandmete töötlemise kohta, võtke palun ühendust: info@sleepingbeautypillow.com.

Kui Te arvate, et Teie privaatsusõigusi on rikutud, võite Te esitada kaebuse Andmekaitse Inspektsioonile. Kui Teie alaline elukoht on mõnes muus EL liikmesriigis, leiate vastava asutuse kontaktiinfo sellelt aadressilt.

bottom of page